אמריקה

אמריקה

מסלול הקניונים


• עונה מומלצת - אביב / קיץ / סתיו
• מסגרת זמן מומלצת - 8-12 יום 
• התחלה וסיום - לאס וגאס
• אורך המסלול - כ-1450 מייל

========================

• מיטב הפארקים בדרום המערב במסלול טיול נפלא ויחסית לא ארוך. ברדיוס לא גדול ויחסית עם מעט נסיעות נוכל הרבה לראות, לעשות וליהנות.
• מסלול נפלא לפעם ראשונה בקרוואן
• אם יש לרשותכם רק 7 ימים - דלגו על הנסיעה הארוכה למונומנט וואלי, זה יקצר את המסלול משמעותית

נצא מלאס וגאס שבמדינת נבאדה, נבקר בסכר הובר - פלא הנדסי מרשים מסוגו בעולם שהוקם בשנות השלושים על נהר הקולורדו כדי לספק מים לתושבי דרום מערב ארה"ב. נמשיך לאריזונה ונתמקם בקמפינג בעיירה הקטנה פייג', המהווה נקודת מוצא לטיולים בסביבה - הגרנד קניון, סכר גלן, אגם פאואל, קניון אנטילופ וקניון פרסת הסוס. אתר חובה ראשון במעלה  הוא כמובן הגרנד קניון - אחד מפלאי תבל. הפעילות המרכזית בגרנד קניון היא תצפית מלמעלה על הנוף המדהים של הצוקים הנישאים מעל נהר הקולורדו הענק, מגדות הקניון או מהמרפסת השקופה Sky Walk התלויה מעל הקניון בגובה 1200 מטר! ניתן גם לרדת למטה ברגל או על גבי פרדות ואף לעשות ראפטינג, אך אלו פעילויות שיש לתכנן ולהזמין הרבה חודשים רבים מראש.
* הארכה (אופציה) מי שמוכן לנסיעה ארוכה ימשיך כעת מזרחה למקום מדהים - המונומנט וואלי - עמק הסלעים הענקיים  בתוך שטח שמורת שבט הנבאחו, מקום קדוש לאינדיאנים ואתר צילומים מפורסם לפרסומות וסרטים.
נחזור לפייג' ונצא בהליכה לא ארוכה לעוד נקודת תצפית מפורסמת על נהר הקולורדו שאסור לפספס - פרסת הסוס - זהו מקום נפלא לצילומים וסלפי בכל שעות היום ובמיוחד בשקיעה. טיול חובה נוסף הוא מסלול הליכה בתוך קניון אנטילופ כשמסביבכם תצורות סלע נפלאות המקבלות גוונים נהדרים מקרני השמש (כדאי לבוא בצהריים). נבלה יום שלם של כיף באגם פאוול - אגם מלאכותי מרהיב ביופיו של מים כחולים בין צוקים אדומים, שנוצר עקב סכר גלן ומשמש כאתר נופש. הפעילות המומלצת באגם היא לשכור סירת מנוע ואבובים, לא זול אבל חוויה שתיזכר כגולת הכותרת של הטיול! משם ניסע לברייס קניון פארק לאומי יפהפה שכולו זקיפים ונטיפים בשלל צורות וצבעים - מדהים במיוחד בשעת הזריחה או השקיעה. נמשיך לפארק הלאומי ציון שבמדינת יוטה, פארק לא גדול אך יפה מאוד ומגוון עם מסלולי הליכה בינות לצוקים ובתוך נחלים - הצטיידו בנעלים להליכה בתוך מים. נחזור ללאס וגאס, עיר הבילויים האחת והיחידה דרך עמק האש המספק לנו נקודת עצירה יפה לקראת סיום הטיול. מומלץ להשאיר בתכנון כיום-יומיים נוספים לבילוי בעיר, עם הקרוואן או בלעדיו.

להלן מסלול מפורט בתוכנת Selfie כולל נקודות עניין וקמפינגים:
לאס וגאס מעגלי 8-10 ימים
* למפה דינמית של כל המסלול מנקודה לנקודה כולל אפשרות לעריכה וכולל מפות של כל יום טיול בנפרד, יש להירשם באתר.

לפגישת יעוץ בתשלום על מסלול זה

למידע נוסף
דוגמאות לטיולים בדרום מערב ארה"ב
לכתבה על הגרנד קניון
חניון אואזיס בלאס וגאס


פרסת הסוס Horseshoe bend

קבלו הצעה