אמריקה

אמריקה

מסן פרנסיסקו ללאס וגאס 

 עונה מומלצת - אביב / קיץ / סתיו
• מסגרת זמן מומלצת - 14-16 יום 
• התחלה - סן פרנסיסקו 
• סיום - לאס וגאס 
• אורך המסלול - כ-2000 מייל

========================

• מסלול בין שתי ערים מרכזיות ויפות, המחבר את הפארק הלאומי יוסמיטי וכביש הנופים מספר 1 בקליפורניה, עם הפארקים של יוטה ואריזונה. 
• למסלול זה מומלץ להקדיש לפחות 14 יום, לא כולל ימי השהות בסן פרנסיסקו ולאס וגאס.
• ניתן להפוך את כיוון המסלול.

טיולנו מתחיל בסן פרנסיסקו, היפה בערי ארה"ב, לה מומלץ להקדיש לפחות יומיים לפני שנקבל את הקרוואן. נתחיל ברציף הדייגים Pier39, מכאן ניתן לקחת שיט לאי אלקטרז לכלא המפורסם השמור בעולם, נעלה בקרונית הכבל המפורסמת עד רחוב לומברד התלול, כיכר יוניון, רובע צ'יינטאון ופארק גולדן גייט - גשר הזהב.

תחילת המסלול בקרוואן - לאחר כיומיים (או יותר) בעיר, נצא לדרך עם הקרוואן לכיוון מונטריי לביקור באקווריום המצוין. משם נמשיך בנסיעה איטית בדרך ה-17 מייל, באחת מדרכי הנוף היפות בעולם, על כביש מספר 1 לאורך חופי הפרא ומפרצי הטורקיז עד לביג סר. מומלץ לעצור בדרך בשמורת כלבי הים פוינט לובוס ולרחצה באחד החופים היפים. מביג סר נתחיל בנסיעה מזרחה עד לפארק הלאומי יוסמיטי, אחד הפארקים הפופולריים בעולם, המפורסם בנופים העוצמתיים של צוקי גרניט, מפלים ועצי סקוייה ענקיים. נמשיך ונחצה את רכס הרי הסיירה נבאדה, דרך הטיוגה פס (המעבר סגור מנובמבר עד מאי בדר"כ) לאגם מונו ומשם בנסיעה ארוכה עד אזור הפארקים של יוטה - הפארק הלאומי ציון והפארק הלאומי ברייס קניון בו רצוי לצפות בזריחה. נמשיך לעיירה פייג', נקודת מוצא לביקור בתצפית פרסת הסוס, בקניון אנטילופסכר גלן ואגם פאוול בו נבלה יום שלם של שיט וכיף. נמשיך לעיירה סדונה באריזונה, לסלע האדום ולפארק המדינה סלייד רוק שם ניהנה ממים קרירים במגלשת המים הטבעית. אם נותר זמן נמשיך למבצר מונטזומה כפר אינדיאני נטוש עתיק הבנוי בתוך הצוקים. אחרי לינה בפלגסטאף, ניסע דרך כביש 66 ההסטורי ונגיע לתחנה הבאה - הגרנד קניון - אחד מפלאי תבל. נתצפת מלמעלה על הנוף המדהים של הצוקים הנישאים מעל נהר הקולורדו הענק (ניתן גם לרדת למטה ברגל או על גבי פרדות ואף לעשות ראפטינג, אך אלו פעילויות שיש לתכנן ולהזמין הרבה חודשים רבים מראש). מכאן ניסע ללאס וגאס ונסיים בה את הטיול עם בילוי באטרקציות, בסטריפ ובקניות.

להלן מסלול מפורט בתוכנת Selfie כולל נקודות עניין וקמפינגים:
סאן פרנסיסקו ללאס וגאס 15 יום
* למפה דינמית של כל המסלול מנקודה לנקודה כולל אפשרות לעריכה וכולל מפות של כל יום טיול בנפרד, יש להירשם באתר.

לפגישת יעוץ בתשלום על מסלול זה

למידע נוסף
דוגמאות לטיולים בדרום מערב ארה"ב
לכתבה על קליפורניה
לכתבה על אריזונה


הפארק הלאומי יוסמיטי Yosemite National Park

קבלו הצעה