למטייל העצמאי עם רכב ובתי מלון

למטייל העצמאי עם רכב ובתי מלון

New Zealand Wanderer
המיטב של ניו זילנד 

על המסלול
מסלול טיול ברכב למטייל העצמאי בשני האיים של ניו זילנד. מתחילים באי הצפוני באוקלנד ומסיימים באי הדרומי בכרייסצ'רץ'.
אורך המסלול: 21 ימים / 20 לילות

למסלול הטיול

יום 1 - Auckland arrival
עם הגעתכם, אספו את הרכב השכור בשדה התעופה וסעו למרכז העיר. סיירו בעיר ולאורך קו המים. סעו לאורך גשר הנמל לתצפית על אוקלנד העיר ונמל ווייטמטה Waitemata Harbour לפני חזרתכם לפסגה הוולקנית של מכתש הר אדן Mount Eden. בקרו בפארק אוקלנד דומיין Auckland Domain ובפרבר העיר פרנל Parnell עם חנויות הבוטיק לפני נסיעתכם בדרך טאמקי Tamaki Drive היפיפייה, לאורך קו המים. אנו מציעים לעצור במוזיאון אוקלנד, המציג אומנות מלאכת יד מאורית.
לינה: Auckland

יום 2 - Auckland to Bay Of Islands
סעו צפונה לאורך חוף ההיביסקוס היפה למפרץ האיים Bay of Islands, נסיעה נוחה בת שלוש וחצי שעות. מפרץ האיים היפהפה הוא מקום לידתה של האומה, באזור זה נחתם הסכם ואיטנגי ב-1840 אשר הסדיר את היחסים בין המאורים לממשלת ניו זילנד וכאן עוצבו שלבים רבים מההיסטוריה הקדומה של ניו זילנד כולל כולל התיישבות של הרפתקנים פולינזים, תגלית של קפטן קוק, ותקופת הלוויתנים הבלתי נשלטת. המפרץ הינו מקום מחייתם של בעלי חיים ימיים רבים, ומהווה מרכז פעילויות להרפתקנים ואף לאלה שלא. לרשותכם אחר הצהריים חופשי ליהנות ממגוון פעילויות באזור. באפשרותכם לקחת שייט פנורמי לאיי המפרץ בסירת מנוע גדולה או בסירת מפרש, וכן לטייל באזור חתימת הסכם ואיטנגי.
לינה: Paihia

ים

יום 3 - At Leisure in the Bay of Islands
היום באפשרותכם להנות מהאתרים המקומיים או להשאיר את הרכב במלון ולהצטרף ליום טיול פנורמי והיסטורי לקייפ רג'ינה Cape Reinga. סעו לאורך חוף תשעים המייל העוצמתי, מתחת לדיונות חול ענקיות (ייתכן כי רכב שכור לא יוכל לנסוע שם ולכן מוצע יום הטיול). לאמיצים - ניתן לרכוב על מזחלת החול. בקייפ רג'ינה טיילו לכם עד למגדלור, משם נשקף נוף מהמם של מקום המפגש של האוקיינוס הפסיפי וים טסמן.
לינה: Paihia

יום 4 - Bay Of Island / Auckland
לרשותכם עומד הבוקר זמן נוסף כדי לחוות את המפרץ. סעו דרך ההתיישבות המקסימה של ראסל Russel, שהייתה ידועה פעם בכינויה "חור הגיהינום של הפסיפיק" או שתוכלו להנות מאופציות מסלולי הטיול הרבים במקום, לפני חזרתכם לאוקלנד בשעות אחר הצהריים או בשעות הערב המוקדמות.
לינה: Auckland

יום 5 - Auckland / Waitomo / Rotorua 
סעו דרומה דרך גבעות בומביי Bombay Hills בעקבות נהר וואיקטו Waikato River להמילטון Hamilton. משם המשיכו דרך טה אוואמוטו Te Awamutu לוואיטומו Waitomo. סיירו במערות וואיטומו, כולל השייט הקסום ב"מערות התולעים הזוהרות" Glow worm Grotto. המשיכו דרך אגם קרפירו Lake Karapiro לרוטורואה Rotorua.
לינה: Rotorua

מערה

יום 6 - Rotorua Sightseeing
רוטורואה היא המרכז של האזור הגיאותרמי של ניו זילנד וגם המרכז לתרבות המאורית. בוץ רותח, גייזרים וסיליקה - צורן דו חמצני, מקיפים את האגם ומושכים מבקרים מכל רחבי העולם. באפשרותכם להנות מחצי יום טיול תרמי - ביקור בשמורה התרמית טה פויה Te Puia Thermal Reserve, מעיינות הקשת בענן Rainbow Springs, מופע הכבשים - אגרודום  ואגם רוטורואה. אחר הצהריים לרשותכם, תוכלו לטייל להר טאראוורה Mt Tarawera או לכפר הקבור  Buried Village כמו כן תוכלו להנות משחיה בספא הפולינזי. את הערב ניתן לבלות בסעודה מאורית וקונצרט.
לינה: Rotorua

גייזר

יום 7 - Rotorua to Napier
צאו מרוטורואה בדרככם לנאפיר Napier, מרחק של שלוש שעות נסיעה. לאחר שתחלפו על פני טאופו Taupo, עיירת נופש לחופי אגם טאופו, פנו שמאלה לכביש המהיר SH 5 - טאופו לנאפיר. חילפו על פני מטעי עצי אורן וכפר טאראוורהTarawera  לפני ירידתכם אל חבל ארץ הכרמים במפרץ האווקס Hawkes Bay. אחר הצהריים תוכלו לקחת סיור טעימות יין, סיור אומנות הארט דקו או טיול לשמורת Cape Kidnappers Gannet Colony (קייפ החוטפים...).
לינה: Napier

מאורי

יום 8 - Napier to Wellington
היום סעו בכביש SH 2 המוביל דרומה לכיוון צפון פאלמרסטון Palmerston North, ביתם של כמה מהמחקרים החקלאיים הגדולים ביותר ושל אוניברסיטת מאסי Massey University. לאחר עזיבתכם את צפון פאלמרסטון עברו דרך ערוץ מאנאוואטו Manawatu Gorge וחוף קאפאטי Kapati Coast טרם הגעתכם לוולינגטון.
לינה: Wellington

      

יום 9 - Wellington
יום חופשי עבורכם לבלות בוולינגטון. פנו זמן לבקר במוזיאון ניו זילנד טה פאפא Te Papa, המשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לשלב בין מאפיינים מוזיאוניים לבין מרכזי בילוי. וולינגטון, בירת ניו זילנד, דחוקה בקו החוף הצר בין גבעות תלולות לבין הנמל היפהפה שלה.
לינה: Wellington

עיר

יום 10 - Wellington / Picton / Blenheim
החזירו את הרכב השכור ועזבו את וולינגטון באמצעות המעבורת אל פיקטון Picton. עם הגעתכם אל פיקטון איספו את הרכב השכור. תוכלו לבלות את יתרת היום בטיול באפיקי המים של המלכה שארלוט, באחד ממסלולי ההליכה הרבים במקום או לצאת בנסיעה של כחצי שעה דרומה לבלנהיים Blenheim, לסיור יקבים.
לינה: Blenheim

יקב

יום 11 - Blenheim to Nelson
עם עזיבתכם את בלנהיים, המשיכו מערבה לכיוון נלסון Nelson, אזור הידוע בשל העיר הקטנה והתוססת שבו, ימי שמש ארוכים ואומנות משגשגת. תוכלו לבקר במוזיאון לניפוח זכוכית או בשווקים לאומנות מקומית.
לינה: Nelson

אי 
יום 12 - Abel Tasman
במרחק של שעת נסיעה אחת בלבד תגיעו אל הפארק הלאומי אייבל טסמן Abel Tasman National Park. בפארק תוכלו לקחת סיורים מודרכים, שירות טקסי מים או קייקים.
לינה: Nelson

קאנו

יום 13 - Nelson to Greymouth
נצא דרומה בכביש SH 6  לכיוון מורצ'יסון Murchison והלאה לווסטפורט Westport. לאחר עזיבתכם את ווסטפורט, הכביש פונה לכיוון החוף וממשיך לפונקייקי Punakaiki. תוכלו לעצור להפסקת צהריים ולטיול רגלי לסלעי הפנקייק Pancake Rocks ולחור הנשיפה blow hole. המשיכו משם לגריימות' Greymouth בעוברכם דרך שאנטי טאון Shanty town - שחזור של עיירת מכרות זהב מ 1880.
לינה: Greymouth

סלע

יום 14 - Greymouth to Franz Josef (or Fox) Glacier
הבוקר תחלפו על פני הוקיטיקה Hokitika והאריהארי Harihari במטרה להגיע אחר הצהריים אל פרנץ ג'וזף Franz Josef או פוקס גליישרס Fox Glaciers, על מנת להספיק להצטרף לסיור מודרך,  לסיור בהליקופטר או לטיול רגלי באחד ממסלולי ההליכה הרבים.
לינה: Franz or Fox Glacier

קרחון 

יום 15 - Franz Josef (or Fox) Glacier to Queenstown
היום צאו ליום טיול שלם בקווינסטאון Queenstown. במהלך הנסיעה תטיילו ב האסט Haast, באגם וואנאקה Lake Wanaka ותחצו את נהר קוואראו גורג' Kawarau Gorge לפני הגעתכם לקווינסטאון.
לינה: Franz or Fox Glacier

בנגי

יום 16 - Queenstown
לרשותכם יום שלם להנות מקווינסטאון.
לינה: Queenstown

כבשים

יום 17 - Milford Sound Day Excursion
הבוקר צפויה לכם חווית מסע אמתית. סעו דרך יערות האשורים של עמק האינגלטון Eglington וההוליפורד Hollyford, דרך מנהרת הומר Homer Tunnel אל מילפורד סאונד Milford Sound לטיול השקה על הפיורד. תהנו מהנוף עוצר הנשימה כולל פסגת מיטרה Mitre  והסברים מלאים על ההיסטוריה של הפיורד.
לינה: Queenstown 

מילפורד

יום 18 - Queenstown
יום חופשי בקווינסטאון.
לינה: Queenstown

יום 19 - Queenstown / Mt Cook / Christchurch
הבוקר ניסע בעקבות הרי האלפים הדרומיים מצפון לכריסצ'רץ. סעו לאורך נהר קוואראו לקרונוול Cromwell, היום נמצא העושר במשמשים וביין המופקים מאדמת הסחף שפעם ייצרה זהב. מכאן סעו בכביש לינדיס Lindis Pass לאומרמה Omarama, טוויזל Twizel, לאגם פוקאקי Lake Pukaki ולכפר מאונט קוק Mount Cook Village. את המראה הראשון של הר קוק, ההר הגבוה ביותר בניו זילנד, תראו מאגם פוקאקי. שמו של ההר במאורית הינו אאורקי Aoraki שפירושו ענן מדקר. כפי שמשתמע מהשם, ההר שרוי לעיתים קרובות בערפל. בכפר מאונט קוק, תוכלו להנות מארוחת צהריים במלון הרמיטאג' ואולי תיקחו טיסה פנורמית מסביב להר קוק. המסע צפונה עובר דרך אגם טקאפו Lake Tekapo עם מי זכוכית בצבע טורקיז וכנסיית אבן יפה השוכנת על שפת האגם, כנסיית הרועה הטוב ,The Church of the Good Shepherd ואז דרך רכס שני הבהונות Two Thumb Range והמישורים של קטנברי אל כריסצ'רץ'.
לינה: Christchurch

ים

יום 20 - Christchurch
לרשותכם יום שלם להנות מ"עיר הגן".
לינה: Christchurch

יום 21 - Christchurch – departure
יום חופשי עד מועד החזרת הרכב השכור וטיסתכם חזרה.מעוניינים להזמין טיול עצמאי לפי המסלול הזה?
אנו נזמין עבורכם את בתי המלון והרכב השכור לפי רמת התקציב שלכם והרכב המשפחה. המסלול ניתן גם לשינוי על פי בקשתכם. הצוות שלנו ישמח לסייע ולייעץ. 
להצעת מחיר למסלול זה או לתכנון מסלול בהתאמה אישית, נא צרו קשר במייל [email protected] או בטלפון: 03-644-99-98 

   

קבלו הצעה