אירופה

אירופה

טיול בקרוואן ממינכן

חושבים על טיול בחו"ל בקרוואן?
לפניכם דוגמאות לטיולים מנצחים ממינכן. 
גם לכם יכול להיות כזה...

טיול בקרוואן עם פעוטות

מי? משפחת קריגר
ההרכב: זוג הורים, ילדה בת 4 ותינוקת בת 4 חודשים
מתי וכמה: 14 ימים באוגוסט
הלבטים: התלבטויות רבות של "איך", "כמה" ו"למה" ואם בכלל... איך נסתדר עם שני ילדים קטנטנים בדרכים והאם נצליח לחבר בין ההנאות שלנו כמבוגרים לבין האטרקציות לילדה?
לסיכום: "הבחירה בקרוואן העניקה תחושת בטחון והסירה דאגות הקשורות בתנועה עם שתי ילדות קטנות. הקרוואן הפך במהירה לבית עימו עברנו, בקצב שהתאים לנו ויכולנו לשנות תוכניות ברגע האחרון, להישאר יותר במקום שאהבנו או לקצר שהות באחר. שוויץ מתאימה מאוד לטיול עם ילדים קטניםלפירוט הטיול

פעם ראשונה בחו"ל ולא בטיול מאורגן

מי? משפחת יפרח
ההרכב: זוג הורים מירי ואורן ושלושה ילדים עמית (4.5), סתיו (13), רתם (16)
מתי וכמה: 14 ימים באוגוסט
הלבטים: תכננו טיול לחו"ל, חשבנו מועדון בתורכיה, חשבנו מאורגן באירופה... בלגאן... ואז התפרסמה בעיתון כתבה מפרגנת לטיול בקרוואן. נשמע כיף, אבל מלא חששות, טיול בחו"ל פעם ראשונה עם כל המשפחה ולנהוג לבד? לנווט? למצוא קמפינגים? להכין אוכל בחופשה? ללמוד על אתרים בלי שמדריך יסביר לנו?
לסיכום: "הזמנתי, ומאותו רגע כמו שעון הכל תקתק מהטפסים, לרישום דרך קבלת הכרטיסים ועד החזרה לארץ, פשוט 10. מסתבר, בדיעבד, שלא היה ולא יהיה טיול כיף יותר מזה. כל מה שאני חושב לגבי טיול קרוואן - נוח, קל, כיף וזול! או במילה אחת- אדיר!"  לפירוט הטיול

טיול ראשון בחו"ל עם הילדים משפחה דתית עם מגבלות מזון ואלרגיה

מי? משפחת ברק, שומרי כשרות
ההרכב: זוג הורים וארבעה ילדים הכוללת ילד אחד אלרגי לחלב ושני בני משפחה נוספים עם צליאק (יונית ועדי)
מתי וכמה: 14 ימים ביולי
הלבטים: בסביבות מאי נזכרנו שהקיץ מתקרב ושיש לנו חלום רחוק לטייל עם הילדים בחו"ל. חלום שבחיים לא האמנתי שנגשים אותו. "חיים פעם אחת", הוא אמר, ותוך יום הייתה לנו הזמנה ביד לחבילה של קרוואן וטיסות למינכן דרך חברת מוטורהום ישראל.
לסיכום: "במילה אחת: חלום! חוויה משפחתית מיוחדת במינה. התנתקות מוחלטת מהחיים כולל ניידים, מחשב, סרטים, חדשות ובכלל קשר לעולם. אוסטריה מהממת ביופייה ומתאימה במיוחד לילדים!לפירוט הטיול

טיול רביעי שלנו בקרוואן בגלל הכיף והגיבוש

מי? משפחת ניאטו
ההרכב: זוג הורים אנדראה ומנואל ושני ילדים דניאל (17) ועדן (15)
מתי וכמה: 14 ימים ביולי
למה: מכורים לחוויה. הטיולים הקודמים שלנו היו באלפים ובהולנד והפעם בחרנו לצאת ממינכן לסלובניה וקרואטיה. זו הפעם הרביעית שאנחנו משכירים קרוואן דרככם ורצינו להודות על הטיפול המקצועי והאמין שלכם - לא סתם אנחנו חוזרים להשכיר דרככם כל פעם מחדש.
לסיכום: "טיול מדהים, מגבש, חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחהלפירוט הטיול

טיול לאיטליה, ממינכן בקרוואן יצא הרבה יותר זול

מי? משפחת צור
ההרכב: זוג הורים ושני בני נוער (בת 14.5 ובן 11.5)
מתי וכמה: שבועיים ביולי
למה: את הרעיון לטיול בקרוואן קיבלנו לפני שלוש שנים בטיול בת מצווה שעשינו בהולנד, שם ראינו לראשונה קרוואנים ופשוט נדלקנו!!! מטרת טיולינו היתה איטליה. ראינו שיש במוטורהום מבצעי קיץ עם טיסות למינכן. עשינו חושבים וראינו שמינכן לא רחוקה מאיטליה והשכרת הקרוואן הרבה יותר זולה במינכן. אנחנו משפחה הרפתקנית הרגילה לנסיעות ארוכות, לא שמענו להצעות של אחרים שניסו להרתיע אותנו מלצאת לדרך הארוכה אותה תיכננו בקפידה, אלא רק למשאלת ליבינו, והצלחנו בגדול!
לסיכום: "תודה מיוחדת לחברת מוטורהום, דרכה השכרנו קרוואן נהדר, נוח, מרווח ומפואר לטיול נפלא. היחס בחברה בגרמניה היה מצויןלפירוט הטיול

טיול קבוצתי בארבעה קרוואנים - להזמין מוקדם!

מי? משפחת פניגשטיין המורחבת
ההרכב: 13 נפשות עם ילדים בכל הגילאים משנתיים עד 22
מתי וכמה: 10 ימים ביולי
למה: אנחנו משפחה דתית, סה"כ היינו 8 מבוגרים ו-8 ילדים בארבעה קרוואנים שלקחנו במינכן. זו הפעם השניה שאנו מזמינים דרך מוטורהום ישראל וזה מעולה.  קיבלנו בדיוק את מה שהוזמן. ישנן המון חברות השכרה בגרמניה אבל מוטורהום ישראל עובדים עם הטובים שבהן. קבלנו קרוואנים נהדרים. חדשים מצוחצחים, תענוג.
לסיכום: "מאוד כדאי ואפילו הכרחי לתכנן ולהזמין טיסות וקרוואנים כמה שיותר מוקדם, אנו עשינו זאת 10 חודשים מראש לפני הנסיעהלפירוט הטיול

אירופה קצת אחרת - גם צ'כיה מצוינת לטיול בקרוואן ממינכן

מי? משפחת בביץ'
ההרכב: זוג +2  בנות בגילאי 14,11
מתי וכמה: 10 יום ביולי
למה: חיפשנו מסלול קצת אחר, והיות ולא היינו עדיין בפראג החלטנו לטוס ממינכן לכיוון צ'כיה ולהכיר אירופה קצת אחרת. מינכן היה היעד הזול ביותר בחודש יולי ואפשר לשכור קרוואן גם לפחות משבועיים. צ'כיה מדהימה, מתויירת מאוד, ומותאמת לטיול קרוואנים, הקמפינגים ברמה גבוהה ולא היתה לנו שום בעיה למצוא מקום אפילו בפראג הצפופה בתיירים.
לסיכום: "אנחנו התחלנו מסורת של טיולי קרוואנים, אחרי שמתרגלים לכייף שבעניין - כל אופציה אחרת של טיול עם רכב יורדת מהפרקלפירוט הטיול

קל, קצר וקולע 

מי? משפחת בכרך
ההרכב: זוג הורים ושניים קטנטנים
מתי וכמה: 7 ימים בספטמבר
למה: אתר האינטרנט שלכם מצוין, ובעקבותיו צלצלתי אליכם. עניתם לכל שאלותיי בסבלנות ובתשומת לב רבה, כולל עצות וטיפים לקרוואניסט "ירוק" כמוני. למחרת כבר ביצעתי את ההזמנה: "דיל" של טיסה + השכרת קרוואן ל-7 ימים ממינכן. על אף טווח הזמן הקצר מהטיסה והעונה הלחוצה (חופשת סוכות), כל פרוצדורת טרום הטיסה דרככם עבדה מעולה: כרטיסי הטיסה והביטוח נשלחו בדואר והגיעו בזמן כולל ההזמנות לאביזרים הנלווים. בפועל תפעול מערכות הקרוואן השונות היה פשוט משחששתי, ותוך כשעה יצאנו לדרך.
לסיכום: "חזרנו הביתה מרוצים ועם חשק לעוד... תודה על השרות המצוין"  לפירוט הטיול

טיול בר מצווה בקרוואן

מי? משפחת פליישר
ההרכב: סבא, סבתא ושני ההנכדים
מתי וכמה: 14 ימים בספטמבר
למה: זהו הניסיון השני שלנו עם הצוות הנפלא של מוטורהום ישראל, הראשון היה בשנה שעברה בטיול זוגי לסקנדינביה, טיול שללא ספק גרם לנו להתאהב בסגנון שהיה חדש עבורנו טיול בקרוואן. מאד היינו מרוצים מהטיפול המהיר והמקצועי של צוות מוטורהום ישראל בכל בקשה קטנה כגדולה. 
לסיכום: "טיול רגוע ממחיש את ההנאה מהנופים, ואי הצורך להגיע למלון כזה או אחר בשעה היעודה - מדגיש את היתרון בטיול בקרוואן. גמישות מחשבתית וביצועית זה שם המשחק בטיול קרוואנים". לפירוט הטיול

עוד דוגמאות לטיולי בר/בת מצווה

למשפחה גדולה כשלנו לקרוואן היה יתרון עצום

מי? משפחת כהן
ההרכב: זוג עם 4 ילדים
מתי וכמה: 21 יום ביולי
למה: לטיול בקרוואן היה יתרון עצום מבחינתנו - אנו משפחה שומרת כשרות עם ארבעה ילדים שיהיו בריאים. בקרוואן יש אפשרות להביא מזון ולבשל בכלים שלנו, ליהנות מ"בית" קבוע במשך הטיול ובחניונים, שירותים נגישים, הפסקות אוכל אפילו בצידי הדרכים, הפסקות שינה במקרה הצורך, פעילויות סביב השולחן לנסיעות הארוכות.
לסיכום: "תודה למוטורהום על האוזן הקשבת, הסבלנות העצות, והרעיונות גם בארץ וגם אם היה צורך - בחו"ל!!!"  לפירוט הטיול

שילוב נפלא לטיול באירופה - אופניים וקרוואן

מי? משפחת סגל
ההרכב: זוג הורים ושני ילדים
מתי וכמה: 14 ימים בספטמבר
למה: מראש תכננו לטייל בחו"ל עם אופניים ומצאנו שטיול עם קרוואן הוא מצויין למטרה זו כי פרט להיותו "בית על גלגלים" הוא גם מאפשר לסחוב את האופניים בנוחות. נסענו עם 4 זוגות אפניים לטיול שעיקרו רכיבה, בתיבול טיולים רגליים. אוסטריה היא מדינה מאוד ידידותית לרוכבים, יש בה אלפי קילומטרים של שבילים מסומנים. 
לסיכום: "בקיצור חוויה!לפירוט הטיול

טיול ראשון בקרוואן

מי? משפחת דמבינסקי
ההרכב: זוג הורים ושלושה ילדים
מתי וכמה: 14 ימים ביולי
למה: יש לציין ולשבח את הרמה המקצועית הגבוהה של אנשי מוטורהום ישראל, המידע הראשוני שנמסר, דרך ביצוע ההזמנה, קבלת הכרטיסים, דפי המידע המפורטים על הצפוי ועצות עשה/אל תעשה שנמצאו מועילות מאוד.
לסיכום: "הדבר הקשה ביותר בטיול הוא החזרה לארץ, ויותר מדויק הרגע בו אתה קולט כי אתה פה והקרוואן והקמפינגים נשארו שם...לפירוט הטיול

טיול קבוצתי באלפים שלושה קרוואנים - הכל תקתק כמו שצריך

מי? משפחות צור, סלע ופישר
ההרכב: 13 נפשות עם ילדים בכל הגילאים משנתיים עד 22
מתי וכמה: 14 ימים ביולי
למה: התכנון והארגון נערך כשנה לפני הטיול, למרות שזה לא אופייני לישראלים מצויים כמונו, החלטנו שהפעם נעשה כמו שצריך כי יצאנו 13 איש, הטיול חייב לתקתק כמו שצריך. הטיסה הגרמנית היתה מצוינת והצוות במינכן נחמדים וסבלניים.
לסיכום: "כל הפירגון לחברת מוטורהום. מאוד מומלץ!לפירוט הטיול

צרו קשר עם מוטורהום קרוואנים בטלפון 03-6449998 או במייל ונשמח לסייע

קבלו הצעה