הזמנה מוקדמת

הזמנה מוקדמת

2022-2023 - עולם השכרת הקרוואנים בציפייה אופטימית


אם 2020-2021 היו שנות שפל בתיירות העולמית בשל נגיף הקורונה, הרי שכל העיניים נשואות לקראת 2022 ואף ל- 2023!

ארצות הברית שהייתה פתוחה עבורנו הישראלים, אך סגורה בפני תיירים מאירופה במשך כמעט שנתיים (!), פתחה ב-8 בנובמבר 2021 באופן רשמי את גבולותיה לתיירים מחוסנים מהאיחוד האירופאי.

קנדה -  יעד נוסף שחזק מאוד על מפת טיולי הקרוואנים, נפתחה לתיירים מחוסנים כבר ב-7 בספטמבר 2021, וזאת אחרי שנה וחצי שבהן לא הכניסה תיירים כלל. השסתום נפתח ותיירים מכל העולם מתנפלים על קנדה, רואים את זה לפי הלחץ על ההרשמה המוקדמת לחניונים. גם חברת אייר קנדה הודיעה שתחדש את הטיסות לישראל החל מתחילת חודש מרץ.

אירופה - שוב, עקב הקורונה, עיכובים בייצור ואספקת חלפים, גרמו לירידת כמות כלי הרכב המוצעת להשכרה. כבר מעכשיו ניכר מחסור בעיקר בקרוואנים גדולים המתאימים למשפחות של 5-6 נפשות. 

אוסטרליה - הודיעה על פתיחת שעריה בפני תיירים מחוסנים ב-21 בפברואר 2022.

רכב רגיל - גם ענף השכרת הרכב עבר שינוי דרסטי עקב הקורונה. עקב מגבלות ייצור קיימת מצוקת רכבים והצפי הוא שעד הקיץ לא יישארו מספיק רכבים למי שירצה לנסוע לחו"ל, שלא לדבר על כך שהמחירים התייקרו בעשרות אחוזים.

הקורונה גרמה לשינוי בהרגלי הנופש. פחות רצון להצטופף במקומות סגורים כמו בתי מלון ויותר נהירה לכיוון טיולי קמפינג בטבע ובאויר הפתוח. 

למה כל זה מעניין אותנו? כי זה גורם להתנפלות ולביקושים גדולים לקרוואנים מכל העולם, ועקב כך לעליית מחירים שכבר ניכרת מאוד בשטח.

אז מה זה אומר? בשורה התחתונה - אם תכננתם טיול בקרוואן השנה - כדאי להזדרז ולהזמין מוקדם ככל האפשר. מי שיחכה יותר מדי, ייאלץ לשלם יותר או לוותר עקב חוסר זמינות...   

למבצעים >


לקריאה נוספת על שינוי בהרגלי הנופש עקב הקורונה

קבלו הצעה